Znaki bezpieczeństwaZnaleziono 68 produkty(ów).

Zdecydowanie lepiej jest, odpowiednio oznakować nasz zakład, zanim dojdzie do wypadku. Odpowiednie oznakowanie jest niezbędnym elementem dla zachowania bezpieczeństwa na terenie budynków. W

Zdecydowanie lepiej jest, odpowiednio oznakować nasz zakład, zanim dojdzie do wypadku. Odpowiednie oznakowanie jest niezbędnym elementem dla zachowania bezpieczeństwa na terenie budynków. W placówkach ogólnodostępnych publicznie a także w  zakładach pracy, odpowiednie oznakowanie jest obowiązkiem. Umieszczając odpowiednie informacje bezpieczeństwa w naszej placówce, zmniejszamy ryzyko wystąpienia wypadku, jednocześnie konsekwencje wynikające z zaistniałego wypadku.

W przypadku wątpliwości, do znaków BHP w naszym zakładzie, warto zlecić przeprowadzenie audytu firmie BHP, która sprawdzi za nas jakich dokładnie potrzebujemy oznaczeń na naszym terenie. Oszczędzi nam to nerwów oraz potencjalnych kar nałożonych przez inspekcje pracy za niewłaściwe oznakowanie placówki. 

Znaki bezpieczeństwa dzielimy na:

  • Znaki zakazu
  • Znaki nakazu
  • Znaki ostrzegawcze

oraz 

  • znaki ewakuacyjne 
  • znaki PPOŻ

W ofercie oznaczenia informujące o drodze ewakuacji, miejscach zamieszczenia gaśnic i sprzętu ppoż, zasadach BHP na terenie zakładu pracy, nakazujące korzystania z określonych środków ochrony, informujące jak udzielić pomocy poszkodowanym w wypadku.

Więcej... Mniej...
Pokazuje 1 - 30 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 68 elementów

Newsletter

ROMEX- POL SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.